Svatební obřady a hostiny ve Ville Hrdlička

Uděláme vše pro to, aby byl Váš velký den kouzelným zážitkem, na který budete rádi vzpomínat. Ve spolupráci s radnicí města Česká Lípa pro Vás uspořádáme svatební obřad v některém z našich salonků nebo na zahradě vily.

Samozřejmostí je slavnostní výzdoba a poskytnutí prostor vily a její zahrady pro nafocení svatebních fotografií. Parkování pro svatebčany je možné přímo u objektu.

Nechte starosti na nás

Díky spolupráci s našimi partnery pro Vás kromě pronájmu prostor zajistíme:

  • hudbu (housle, klavír),
  • catering (pohoštění pro svatebčany, welcome drink),
  • vypouštění holubic,
  • limuzínu nebo kočár s koňským spřežením,
  • doporučíme ověřeného fotografa či kameramana.

Napište nám a přijďte se k nám podívat.

Prostory a orientační ceny

Prohlédněte si naše prostory a jejich orientační ceny. Pokud najedete na mapku vpravo, můžete po kliknutí zobrazit fotku místnosti.

Co Cena Podrobnosti
Svatební obřad od 3000 Kč Uspořádání svatebního obřadu, základní výzdoba, parkování v areálu, focení v celém areálu.
Pronájem velkého sálu od 500 Kč/hod Slevy při 6 hod a více, případně při opakujících se akcích.
Pronájem salonku A od 300 Kč/hod Slevy při 6 hod a více, případně při opakujících se akcích.
Pronájem salonku B od 300 Kč/hod Slevy při 6 hod a více, případně při opakujících se akcích.
Pronájem salonku C od 250 Kč/hod Slevy při 6 hod a více, případně při opakujících se akcích.
Kuchyňka vč. gastro vybavení 400 Kč
Coffee break od 50 Kč/os.

BCVelkýsálA

Reference

Pro náš velký den “D” byla Villa Hrdlička tím nejlepším místem, které jsme mohli zvolit. Splnila všechna naše očekávání a všem můžeme jen vřele doporučit.

Alena Posedělová

Opravdu nádherné prostory na svatbu. Velice milý personál, který zařídil snad vše s profesionálním přístupem.  A to včetně zajištění vypouštění holubiček, které bylo opravdu super.

Barbora Řezáčová

Jsme rádi, že jsme si pro náš velký den vybrali tuto krásnou vilu. Byl to nezapomenutelný zážitek a tímto bychom chtěli všem poděkovat a především za vstřícnost a ochotu p. Kateřině Skočdopole, moc se nám tam líbilo.

Katka Votrubová

Moc nás těší, že jsme si pro náš velký den vybrali tuto krásnou vilu. Byl to nezapomenutelný zážitek, a tímto bychom chtěli všem poděkovat, a především za vstřícnost a ochotu paní Kateřině Skočdopole.

Soňa Zdichová Jandíková

Měla jsem tu čest se v této nádherné vile vdávat, úžasná a vstřícná slečna, se kterou jsem jednala a krásný zážitek v nezapomenutelný den mého života.

Michaela Pítová 

“Bylo nám ctí uzavřít sňatek právě v této krásné vile. A bylo nám velkým potěšením poznat paní Kateřinu Skočdopole Povýšilovou a jednat o všem právě s ní. Je neuvěřitelně milá, vstřícná a ochotná 🙂 A my ještě jednou za vše moc děkujeme! A přejeme mnoho dalších nadmíru spokojených novomanželů :-)”

Kateřina Breychová

„Villa Hrdlička nás při výběru svatební místa velmi zaujala, a proto jsme se v tomto krásném secesním domě rozhodli uspořádat naši svatbu včetně hostiny. Prostor pro 65 lidí byl dostatečně velký. Vešel se sem bohatý catering, fotokoutek, kapela i taneční prostor. Paní Skočdopole plnila ochotně všechna naše přání a pomáhala řešit neočekávané situace. Moc děkujeme.“

Alena Pekárková

„Za společnost Weddings LP a za sebe doporučuji na pořádání celé svatby nebo jen obřadu Villa Hrdlička bez výhrad. Prostory jsou nádherné s romantickými prvky, které vykouzlí nádhernou svatební atmosféru, a spolupráce s manažerkou vily je perfektní. Těšíme se na další svatby s Kateřinou a Villa Hrdička.“

Weddings LP a Lucie Plichtová
Milujeme svatby TEAM

Spolupracujeme

to top button