Na kdy stanovit termín svatby?

Nedávno jsme se v našem seriálu věnovali zásnubám. Po nich nastává čas pro volbu svatebního dne. Rozhodovat se můžete podle numerologie, vašich párových významných dnů, ročního období anebo pomocí magie. Hlavní je, aby se vám termín svatby líbil a přinesl vám lásku a spokojenost.

Taje numerologie

Ideální datum svatby si můžete spočítat numerologicky. Numerologie se zabývá významem vibrací jednotlivých čísel. Vibrace ovlivňují cestu a směr života, v našem případě manželství. A jak na to?

Pojďme se zaučit na konkrétním datu 1.1.2019. Sečteme jednotlivá čísla (1+1+2+0+1+9=14) a z výsledku opět sečteme jednotlivé číslice (1+4=5). Naše číslo je pětka. Teď už můžeme význam výsledku vyhledat. Zjistíme tak, zda je vybrané datum správnou volbou.

Význam výsledných čísel máte tady:
Číslo 1 je oblíbené nejmíň. Manželé jsou vůdčí osobnosti a bojují o vedení domácnosti. Taková manželství můžou skončit i rozvodem. Na všem se dá ale zapracovat…
Číslo 2 představuje pohodu. Manželství je plné přátelství a souznění. Manželé se podporují v osobní i pracovní rovině po celý život.
Číslo 3 je číslicí spokojeného a trvalého vztahu. K tomu dojdou manželé postupně, překračováním těžkých překážek ruku v ruce.
Číslo 4 pomáhá vytvořit láskyplnou a soudržnou rodinu. Může přijít rozepře mezi vzdálenou rodinou či přáteli, manželské vztahy ale zůstanou nenarušeny.
Číslo 5 patří silnému manželskému poutu, které hravě překoná všechny životní problémy. Jen je třeba dát si pozor na finanční potíže.
Číslo 6 je ideální výsledek pro pár, který si přeje velkou rodinu. Podporuje plodnost a realizaci snu o mnoha potomcích.
Číslo 7 znamená život plný překvapení, štěstí a radosti. Děti narozené v takovém manželství mívají nevídané talenty a vysokou inteligenci.
Číslo 8 je vhodné zejména pro věřící páry. Manžele čekají na společné cestě překážky, které spolu hravě překonají.
Číslo 9 pomáhá překonat minulost a přináší světlou budoucnost. Je ale třeba poučit se z minulých chyb, aby manželství vydrželo.

Oblíbený den partnerů

Zvolit si den pro svatbu je možné i podle společné významné události. Může jít o například o seznámení partnerů, jejich první polibek, nastěhování do jedné domácnosti, zasnoubení nebo narození prvního dítěte či dokonce o den, kdy se před lety brali rodiče.

Někdo volí datum, kdy se narodil jeden z novomanželů, společné dítě nebo rodič, který už není mezi živými. Volba může padnout i na různě sečtené a odečtené data narození obou partnerů. V konkrétním výsledku ostatní nevidí nic speciálního, ale tajemství je ukryto v něm.

Termín statby Villa Hrdlička


To pravé roční období

Jsou ti, kteří si přejí svatební kytici z jarních květů. Někdo sní o svatbě na statku a slunci nad hlavou. Jiní zas uvítají dýňovou výzdobu a padající listí kolem sebe, nebo dokonce zimní ticho a svatebčany v kabátcích a šálách. Ať tak či onak, pokud víte, jaké roční období je pro vás to pravé, stačí už jen vybrat konkrétní měsíc a den.

Vaše volba může záviset třeba na dostupnosti místa pro svatební obřad a hostinu. Ve Ville Hrdlička známe termíny svateb pro celý tento rok. Neváhejte se na nás obrátit, rádi vám pomůžeme s termínem i dalšími detaily vaší svatby. Jsme tu pro vás.

Magie v termínu svatby

Někdo vybírá termín svatby tak, aby byl magický. Třeba takové datum 6. 6. rozhodně magické je! Šestka se v něm totiž nachází dvakrát. Navíc je tohle číslo podle numerologie symbolem planety Venuše. To znamená, že symbolizuje touhu, romantiku a krásu. Takže zní jako ideální pro svatební den.

Magickou variantu přímo pro vás určitě najdete. Prostě ucítíte, že je to ono. A když už jsme u magie, nezapomeňte brát zřetel i na úplněk. Svatbám totiž přeje dorůstající nebo úplňková luna. Podporuje nové začátky a přináší šťastné manželství, zdravé děti a bohatství.

Ať zvolíte datum pro váš svatební den jakýmkoli způsobem, přejeme vám, ať si ho užijete.

Nezapomeňte se podívat na náš článek ‘Na co myslet při plánování svatby’. Určitě se vám bude hodit.