Život ve Ville Hrdlička v roce 2019

Českolipská secesní Villa Hrdlička je nejen krásnou dominantou města. Je i místem setkávání. Její aktivity pomáhají rozvoji města, ale i celé holdingové společnosti Hrdlička Group spol. s r.o., jíž je součástí. I proto velké díky panu Ing. Martinu Hrdličkovi za jeho vizionářství a podporu, díky čemuž se ve vile konají stále nové a nové zajímavé akce. A konat i nadále budou.

 

Svatby ve Ville Hrdlička

Rok 2019 přál svatbám ve vile. Proběhl rekordní počet svateb. Nově se ve vile začaly pořádat i svatební hostiny, a tak je vila v současné době schopná připravit kompletní svatbu na klíč. Vloni u nás byly celkem 4 svatební hostiny – 2 obřady přímo s hostinou a 2 hostiny samotné. Velmi nás těší, že se vila stala oblíbeným místem pro pořádání svatebních ceremonií. Pokud i vy o svatbě uvažujete, podívejte se na termíny svateb pro letošní rok. Chystáme pro svatebčany nové možnosti výzdoby a různorodé zahradní doplňky, které svatby okoření. Rádi ve vile přivítáme ještě více svateb, než v rekordním loňském roce. I proto, že spolupracujeme se skvělými dodavateli, kteří nikdy nezklamou. O jednom z nich si můžete přečíst v rozhovoru na našem webu.

Svatba ve Ville Hrdlička

Tradiční valentýnská soutěž Villy Hrdička

I vloni proběhla tradiční valentýnská soutěž. Její obliba neustále roste. V loňském roce naši partneři darovali opravdu krásné odměny – květinu pro zamilované z květinářství Bellis, svatební či plesové líčení včetně zkoušky v pohodlí domova a lahví sektu k tomu od vizážistky Jany Pečenkové a zapůjčení společenských šatů na romantickou večeři v jakékoliv hodnotě od Svatebního studia Romantic.

 

Charitativní módní přehlídka ve Ville Hrdlička

Opět ve vile proběhla i módní přehlídka na dobrou věc, jejíž součástí byl i jarmark a výtvarná soutěž pro děti. Výtěžek šel kočičím přátelům v nouzi. Organizoval ji Ateliér DoGala a Vobchůdek Koza z Mimoně. Na módní přehlídku se zajímavým programem se můžete těšit i v roce 2020.

 

Školení a semináře ve Ville Hrdlička

Krásná secesní budova slouží pro různé účely. I pro účely firemních školení a seminářů. V poslední době se ve vile školilo hodně zubařů, obvodních lékařů či lékárníků. Velmi nás těší zájem místních firem a organizací.

 

Slavnostní předávání ocenění ve Ville Hrdlička

Díky svému reprezentativnímu vzhledu je vila často vybírána jako místo, kde probíhá slavnostní předávání ocenění. Vloni tomu tak bylo v případě vyhlašování Českolipského pedagoga roku. Předávala se zde maturitní vysvědčení. Proběhlo zde ocenění nejlepšího Českolipského výrobku roku. A co víc! Ve vile byli oceňování dárci krve Českým červeným křížem.

Českolipský výrobek roku ve Ville Hrdlička

 

Vzdělávací akce ve Ville Hrdlička

V loňském roce proběhly ve vile velmi zajímavé akce jako je minikonference Cestou necestou vzděláváním dětí s autismem. Ale ve spolupráci s Českou advokátní komorou návrat do historie advokacie v České Lípě.

Konference i historii advokacie ve Ville Hrlička


Divadélkování ve Ville Hrdlička

Na své si ve vile přišly i děti. Manažerka Kateřina Skočdopole zorganizovala ve spolupráci s loutkovými divadelními soubory a dalšími partnery tři nádherná odpoledne pro děti, jejichž součástí bylo loutkové divadlo a bohatý doprovodný program včetně malování na obličej nebo třeba zkoušky dětských kostýmů. Děti se mohou zase mohou těšit, co pěkného jim ve vile připravíme v roce 2020.

Divadélkování ve Ville Hrdlička

 

Předadventní setkání ve Ville Hrdlička

Jako je tomu každý rok, i na konci roku 2019 proběhlo ve vile tradiční předadventní setkání pro partnery společnosti Hrdlička spol. s r.o. spolu s Městem Česká Lípa. Setkání je poděkováním partnerům za stávající spolupráci a má oficiálně zakončit aktuální sezónu. Jako každý rok probíhalo toto již osmé setkání za zvuků nádherné hudby a bylo prostě nezapomenutelné.

Předadventní setkání ve Ville Hrdlička 2019

 

Těšíme se na všechny akce, které Villa Hrdlička zažije v roce 2020.

Děkujeme, že jste s námi.

Tým Villy Hrdlička