Ohlédnutí za pololetím ve vile

Villa Hrdlička je místem setkávání, oslav i kultury. První polovina letošního roku byla plná zajímavých akcí. A nejednalo se jen o svatby, jak jsme zjistili při ohlédnutí zpět. Těšíme se, že společně prožijeme i druhou polovinu roku. Ve víru zábavy i milých setkání.

Ohlédnutí první – předadvent, zimní svatby a soutěže

12. ledna jsme oslavili Světový den manželství. Na našem blogu jsme zavzpomínali na krásné Předadventní setkání ve vile a zainspirovali vás článkem o zimních svatbách. Na konci ledna jsme vyhlásili tradiční valentýnskou soutěž, která měla obrovský úspěch. Soutěžilo se o kytici, líčení v kombinaci s lahví sektu a zapůjčení šatů dle výběru. Proto jsme brzy vymysleli jarní soutěž o lístky do kina a opět bublinky.

Ohlédnutí druhé – článek na iDNES.cz, módní přehlídka a blog o termínu svatby

O naší vile vyšel krásný článek na iDNES.cz. 17. března proběhla charitativní módní přehlídka, kterou zorganizoval Vobchůdek Koza z Mimoně a Atelier DOGALA. Také jsme u nás uspořádali prvorepublikovou oslavu osmnáctin. Po oslavě Mezinárodního dne žen jsme na našem blogu přišli s další svatební inspirací, tentokrát o volbě svatebního data.

Ohlédnutí třetí – Českolipský pedagog roku a svatební veletrh

Manažerka vily, Kateřina Skočdopole, se účastnila svatebního veletrhu Svatebního studia Romantic. 28. března byl ve vile vyhlášen Českolipský pedagog roku. Stala se jím Mgr. Jaroslava Letáková. 18. dubna jsme oslavili Mezinárodní den památek a sídel, po kterém následovaly Velikonoce.

Ohlédnutí čtvrté – svatební sezóna, rozhovor na blogu a 500 fanoušků

27. dubna jsme odstartovaly svatební sezónu, hned dvěma svatbama naráz. Na blogu jsme vyzpovídaly Veroniku Homolkovou, majitelku Květin Bellis v České Lípě. A po 1. máji a Dni vítězství jsme slavili překročení počtu 500 fandů na našem Facebooku.

Ohlédnutí páté – maturanti, blog o svatebním místě a minikonference

Na našem blogu přibyl článek o ideálním místě pro svatbu. Oženil se nám grafik Jakub a vila se stala místem, kde se předávala maturitní vysvědčení. 5. června jsme zavzpomínali na Den vzdělávání dospělých a 13. června hostili minikonferenci Cestou necestou vzděláváním dětí s autismem. Na 16. června připadl Evropský den židovské kultury.

Ohlédnutí šesté – plníme vám přání

Web Svatby s úsměvem vypustil rozhovor s Kateřinou Skočdopole o naší vile. A tím započala spolupráce se svatebními koordinátorkami, díky které vám můžeme nabídnout kompletní služby na klíč (což znamená splnit vám všechna vaše přání).

Těšíme se na vás v průběhu příštích měsíců. Neváhejte nás kontaktovat, rádi vás po vile provedeme a společně vymyslíme vaši oslavu narozenin, svatební den, firemní školení či jinou významnou událost.

Tým Villy Hrdlička