Jak se žije Báře a Kubovi, manželům z vily?

Budou to už tři roky, kdy spolu Bára s Kubou strávili nezapomenutelný svatební den ve Ville Hrdlička. Brali se 16. září 2017 a od tohoto životního mezníku používají stejné příjmení Řezáčovi. Rozhodli jsme se zeptat, co se od svatby v jejich životech událo a jak se jim daří. Jsou to přece manželé z vily. Na naše otázky odpověděla Bára.

Svatebčani z vily Svatba ve Ville Hrdlička


Budou to tři roky od Vašeho manželského slibu ve vile. Byla Villa Hrdlička i podzimní termín v září pro Vás i Vašeho partnera jasnou volbou?

Bára: Budou to tři roky… V tomhle jsme s manželem asi trošku jiní než ostatní. Datum jsme předem neměli vybrané. Najednou jsme se prostě rozhodli, že chceme svatbu u vás ve vile (po tom, co se mi to objevilo na Facebooku). Byli jsme nadšeni tím prostředím ve vile, hlavně těmi úžasnými schody v hale. Zjistili jsme nejbližší volné termíny a vybrali ten reálný pro nás. Takže narozdíl od ostatních jsme měli na přípravu svatby asi dva měsíce. Pro někoho nereálné, pro nás naprosto ideální. Mám ráda, když musím improvizovat a vše vyřizovat za pochodu. Což je v případě svatby pro 60 lidí opravdu veselá věc.


Jakou jste měli představu o vašem svatebním dni? 

Bára: Jediné jasné bylo, že se nechci brát na radnici. Přijde mi to tam jak na výrobním pásu. Chtěla jsem přece jen něco, co není úplně běžné a čím nadchnu hosty. Což Villa Hrdlička splňovala dokonale. Manželovi jsem ukázala fotky. Ihned souhlasil, takže pro nás vlastně jasná volba byla Villa Hrdlička a svatební den v ní.

Svatebčani z vily Svatba ve Ville Hrdlička


Jak na to s odstupem vzpomínáte? Událo se od té doby něco mimořádného ve vašich životech? 

Bára: Nejspíš pro každou nevěstu je svatební den hektický. Ja byla naštěstí naprosto v klidu. Dokonce mi ten den stávkovalo i auto. Já přesto zůstala naprosto v klidu a smála jsem se. Vzpomínky jsou to nejhezčí, co ze svatby spolu s fotkami zbude. A díky vile máme obojí nádherné. Vila nám dokonce zprostředkovala pouštění holubic, což je taky zážitek už jen sám o sobě. Vila má navíc opravdu krásné prostory jak pro samotný obřad, tak pro pozdější focení. Fotky u klavíru a na balkonku jsou opravdu překrásné, takže si vzpomínky často ráda oživím právě prohlédnutím fotek.

Svatebčani z vily Svatba ve Ville Hrdlička

V životech se nám něco děje každý den, i když si to my lidé často neuvědomujeme. Když jsme se brali, tak byly naší dceři 3 měsíce. Tam je vidět asi největší skok. Dalším pro nás obrovským krokem bylo stěhování do Nového Boru, kde jsme koupili dům. Když se tak zamyslím, veškeré opravdu veliké plánované kroky máme splněny. Máme dům, jsme manželé, máme úžasnou a krásnou dceru a pár zvířátek k tomu, aby to doma bylo veselejší. No uvidíme, co nám život ještě přinese…


Jste manželé z vily. Sledujete dál dění ve vile?

Bára: Dění ve vile sledujeme hlavně přes Facebook. Je úžasné, jaké různorodé akce se tam konají. Svatby stále přibývají a vila začíná být populárnějším a populárnějším svatebním místem. A je to dobře. Byla by veliká škoda tak krásné prostory nevyužít. Takže my přejeme vile: “Jen tak dál“.

 

To jí přejeme taky! I Vám, Báro, Kubo a celá rodino. A děkujeme za milý rozhovor. Jsme rádi, že se manželům z vily v životě daří tak, jak se jim vydařil svatební den u nás.

 

Uvažujete také o svatbě? Podívejte se na termíny svateb pro rok 2020.