Divadélkování ve Ville Hrdlička je za námi

Začátek školního roku jsme dětem osvěžili akcí Divadélkování, která byla vloni velmi oblíbená. Vila zažila divadlo, ale i zábavný doprovodný program. Všichni jsme si odpoledne hodně užili. 


Divadélkování ve Ville Hrdlička je radost

Ve Ville Hrdlička byl 22. září opět slyšet dětský smích. Stejně jako vloni, i letos u nás proběhla akce Divadélkování. Na tvářích mnoha dětí byla vidět radost z divadelního představení Mokrá pohádka od Divadélka Koloběžka. Wonderies připravili zábavnou cestu Z pohádky do pohádky, na které děti plnily všemožné úkoly. Přidala se k nám i Městská knihovna Česká Lípa se svým pohádkovým povídáním a soutěžemi. Všem, kteří se na pohádkovém programu ve vile podíleli, velmi děkujeme. Děti i jejich doprovody si to ve vile moc užili. Je krásné sledovat, jak vila žije a jak se v ní lidé baví.

Divadélkování ve Ville Hrdlička
Foto ze zářijového Divadélkování ve Ville Hrdlička

 

Pokračování Divadélkování ve Ville Hrdlička se nekoná

20. října jsme pro vás připravili další zábavné odpoledne ve vile spolu se Spolkem VČAS a jejich dětským koutkem plným zábavy. Opět i s Městskou knihovnou Česká Lípa a jejími pohádkovými dílničkami na motivy českých pohádek a také s Princezniným pohádkovým divadlem a jeho představením Pan král navždy dítětem. Říjnové pokračování Divadélkování ale bohužel vzhledem k aktuálnímu nařízení vlády v souvislosti se situací s covidem neproběhne. Velmi nás to mrzí, protože jsme se na další krásné odpoledne s vámi a vašimi dětmi moc těšili.

Divadélkování ve Ville Hrdlička
Foto ze zářijového Divadélkování ve Ville Hrdlička


Věříme, že se pokračování Divadélkování podaří udělat zase příští rok. A už teď se na vás všechny z celého srdce těšíme!

Váš tým Villy Hrdlička
   

 

 

Akci připravuje nezisková organizace Horizont HG 2014, z.ú. za podpory Města Česká Lípa.