Další svatební sezóna za námi. Jaký byl rok 2020?

Svatební sezóna začala prvním únorovým obřadem. Snoubenci si zvolili, díky přestupnému roku 2020, opravdu originální, nezapomenutelné datum. Představte si… Před vilou zastavila bílá limuzína, řidič v livreji galantně pomohl vystoupit nevěstě… V ten den napadl i čerstvý poprašek sněhu, svatební holubi připraveni k vypouštění, no, úplná romantika. Další svatební obřady a společenské akce plnily náš kalendář. Těšili jsme se na skvělou sezónu.

Situace ve světě i v České republice bohužel pozastavila veškeré společenské dění a začala hra s termíny. Neustálá nařízení a omezení vládou ČR začala komplikovat plánování.

I přesto nejvíce svatebních obřadů a hostin ve Ville Hrdlička proběhlo v letních měsících. Převážně byl zájem o zahradní obřady. Náš perfektně střižený trávník se vzrostlými stromy, v pozadí secesní vila, k zahradním obřadům přímo vybízí. Svatební oblouk, usazení pro hosty a dekorace je samozřejmostí. Kde jinde v centru České Lípy si můžete uspořádat svatební obřad, zaparkovat si pohodlně v blízkosti dění a mít zaručené soukromí? U nás ve Ville Hrdlička můžete.

Inspiraci ohledně svateb najdete v našem magazínu nebo facebooku vily.

Společenské akce se posunuly na podzim. Povedla se nám ve vile v září akce pro děti. Soutěže, divadélko a další zábava pro nejmenší. „Šťastné děti, spokojení rodiče, co více si přát,” konstatuje Kateřina Skočdopole, která pro vás akci připravila. Zahradní grilování bylo také ještě zalité sluncem. Říjnové svatební obřady už čekalo bohužel větší omezení, snoubenci se však nenechali odradit. Plánovaná slavnostních ocenění, tradiční předadventní setkání nebo firemní školení už byly s velkým otazníkem. Řešením byl přesun na další rok. Stopku už bohužel dostaly předvánoční večírky a oslavy. Sezonu jsme se tím uzavřeli dříve.

 

Děkujeme tímto za dosavadní důvěru a těšíme se na další společné akce v jubilejním roce 2021. Slavnostní otevření Villy Hrdlička proběhlo v roce 2011 a již desátým rokem jsme tu pro vás. Věříme, že vám i do budoucna budeme moci zprostředkovat spoustu příjemných zážitků v našem originálním prostředí.

Tým vily Hrdlička

 

Svatební sezona ve Ville Hrdlička
Svatební sezóna ve Ville Hrdlička